Przerwa w dostawie wody


wpisany przez bartekk | czwartek, 07 grudnia 2017 11:37 |


07.12.2017r. (czwartek)

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje odbiorców wody  przy ul. Rycerskiej, ul. Kresowej - nr 3 do 15 i ulic przyległych, że w dniu dzisiejszym, tj. 07 grudnia 2017 r. (czwartek) w godzinach południowych nastąpiła awaria sieci wodociągowej o średnicy 300 mm na ul. Kresowej. Pracownicy Spółki natychmiast przystąpili do jej usunięcia i ujarzmienia wycieku uprzednio zamykając zasuwy. Jednocześnie w godzinach popołudniowych i wieczornych nastąpi przerwa w dostawie wody, a w innych rejonach zakłócenia w jej dostawie. 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy mieszkańców, którzy będą narażeni na zakłócenia w dostawie wody.                                                                                                     

                                                                                                      

     Zarząd Spółki

 

  

08.12.2017r. (piątek)

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie zawiadamia odbiorców wody zamieszkałych przy ul. Dąbrowskiego, ul. Krasińskiego, ul. Słowackiego, ul. Konopnickiej nr 2 i 4, ul. Roosevelta nr 1, ul. Fabrycznej, ul. Rycerskiej, ul. Kresowej (od skrzyżowania z ul. 3-go Maja do ul. Repatriantów) oraz części ul. 3-go Maja, że dnia 08 grudnia 2017 r. (piątek) od godz. 8.30 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody z uwagi na prowadzone prace modernizacyjne związane z wymianą sieci wodociągowej zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ul. 3-go Maja, ul. Kresowej, ul. Grunwaldzkiej i ul. Królewskiej oraz w ul. Rycerskiej.

Po tym okresie w zachodniej części miasta mogą jednocześnie nastąpić zakłócenia w dostawie wody.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy mieszkańców, którzy będą narażeni na zakłócenia w dostawie wody oraz użytkowników dróg za powstałe w ruchu utrudnienia podczas prowadzenia prac.                                                                                    

                                                                                                      Zarząd Spółki