„Bezpieczeństwo mieszkańców wspólną sprawą”


wpisany przez redaktor | wtorek, 05 grudnia 2017 08:18 |


Jeśli chcesz posłuchać między innymi jak uchronić się przed oszustem, bądź jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze to przyjdź na debatę. Została ona zorganizowana specjalnie dla Ciebie, byś w miejscu zamieszkania czuł się bezpiecznie. Spotkanie pn. „Bezpieczeństwo mieszkańców wspólną sprawą”, odbędzie się 7 grudnia 2017 roku o godzinie 15:30 w sali narad Urzędu Miasta w Gubinie.
 
 
Komendant Powiatowy Policji w Krośnie Odrzańskim wraz z Komendantem Komisariatu Policji w Gubinie zapraszają mieszkańców Gubina na debatę społeczną pn. „Bezpieczeństwo mieszkańców wspólną sprawą”,  która odbędzie się 7 grudnia 2017 roku o godzinie 15:30 w  siedzibie Urzędu Miasta w Gubinie ul. Piastowska 24. Funkcjonariusze Policji omówią czym jest kradzież tożsamości, co należy zrobić gdy otrzymamy fakturę za towar, którego nie zamawialiśmy, jak również poruszą zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz prawami człowieka. W spotkaniu będzie uczestniczył również przedstawiciel banku, który wspólnie z policjantami przedstawi zagadnienie dotyczące różnych metod i form oszustw, do których uciekają się przestępcy. Spotkanie ze społeczeństwem to także doskonała okazja do przedstawienia zdarzeń zgłaszanych za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zasady funkcjonowania aplikacji Moja Komenda.
 
 
Jednocześnie informujemy, że w tym samym dniu i miejscu o godz. 15:00, odbędzie się debata ewaluacyjna podczas której przedstawione zostaną rekomendacje, które złożone zostały podczas debaty pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ” organizowanej 30.05.2017 r. w Gubinie oraz sposób ich realizacji.
 
 
Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.