Aplikacja mobilna "Blisko"


wpisany przez redaktor | piątek, 18 sierpnia 2017 13:24 |


Aplikacja „Blisko” jest aplikacją mobilną, dzięki której możemy wysyłać do użytkowników (posiadających smartfony) nieograniczoną ilość wiadomości.  Ciekawostką jest to, że taka wiadomość może być wzbogacona o załączone pliki multimedialne np. zdjęcia, filmy oraz dokumenty.
 
 
Aplikacja ma wszechstronne zastosowanie - można posłużyć się nią chociażby do: przeprowadzania konsultacji społecznych (poprzez ankiety) oraz do wysyłania nielimitowanej ilości wiadomości o charakterze ogólnoinformacyjnym (ostrzeżenia pogodowe, informacje o festynach, koncertach lub innych ważnych wydarzeniach).
 
 
Zaznaczyć trzeba, że „Blisko” jest aplikacją darmową, łatwą i wygodną w obsłudze dla mieszkańców. O każdej nowej informacji użytkownik zostaje powiadomiony (tak jak przy zwykłym smsie). Kolor otrzymanej wiadomości informuje o jej  priorytecie: zwykła informacja – kolor szary; - ostrzeżenie – kolor żółty; - alarm – kolor czerwony.
 
 
Po ściągnięciu aplikacji i jej zainstalowaniu w polu wyszukiwania należy wpisać: Gubin i z dostępnych propozycji wybrać interesujący nas zakres informacji.