Bezpieczeństwo osób starszych wspólną sprawą


wpisany przez redaktor | czwartek, 20 października 2016 14:45 |


Komendant Powiatowy Policji w Krośnie Odrzańskim wraz z Komendantem Komisariatu Policji w Gubinie zapraszają mieszkańców Gubina na debatę społeczną pn. „Bezpieczeństwo osób starszych wspólną sprawą”, jaka odbędzie się 25 października 2016 roku o godzinie 17:00 w Galerii Ratusz w Gubińskim Domu Kultury.
 
 
Komendant Powiatowy Policji w Krośnie Odrzańskim wraz z Komendantem Komisariatu Policji w Gubinie zapraszają mieszkańców Gubina na debatę społeczną pn. „Bezpieczeństwo osób starszych wspólną sprawą”,  jaka odbędzie się 25 października 2016 roku o godzinie 17:00 w Galerii Ratusz w Gubińskim Domu Kultury, ul. Westerplatte 14. Tematem spotkania będzie: kradzież tożsamości, formy oszustw, do których uciekają się przestępcy, co należy zrobić gdy otrzymamy fakturę za towar, którego nie zamawialiśmy. Poruszone zostaną także zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz prawa i obowiązki osób poszkodowanych w wyniku przestępstwa. Podczas spotkania przedstawione zostaną nowe narzędzia funkcjonujące w Policji tj. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja Moja Komenda.
 
 
Jednocześnie informujemy, że w tym samym dniu i miejscu o godz. 16:30, odbędzie się debata ewaluacyjna podczas której przedstawione zostaną rekomendacje, które złożone zostały podczas debaty pn. „Bezpieczeństwo seniora” organizowanej 29.02.2016 r. w Gubinie oraz sposób ich realizacji. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.