Nowe zasady finansowania szkoleń dla przedsiębiorstw w województwie lubuskim


wpisany przez bartekk | piątek, 07 października 2016 11:36 |


Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim, działająca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące nowych zasad finansowania szkoleń dla przedsiębiorstw w województwie lubuski, które odbędą się 10 października 2016 r. w Zielonej Górze i 11 października 2016 r. w Gorzowie Wielkopolskim.

Do udziału w spotkaniach zapraszamy zarówno potencjalnych operatorów, firmy szkoleniowe, jak i przedsiębiorców. Podczas spotkań przekazane zostaną informacje dotyczące wdrażania Podmiotowego Systemu Finansowania (PSF) usług rozwojowych w województwie lubuskim w ramach RPO – Lubuskie 2020. Tematem przewodnim będzie podsumowanie konsultacji społecznych dotyczących dokumentu zawierającego opis systemu wdrażania PSF w regionie. Podczas spotkania zostanie omówiona także procedura związana z dofinansowaniem usług rozwojowych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Ponadto przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówią zasady funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych (BUR), w tym Regulaminu Bazy, który znajduje się na stronie http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/informacje-o-portalu/regulamin. Podmioty zarejestrowane w BUR będą jedynymi dostawcami usług o charakterze szkoleniowym i doradczym świadczonych na rzecz przedsiębiorców i ich pracowników w ramach projektu.
 
Spotkania odbędą się:
  • 10 października 2016 r. w godzinach 12:00 – 15:00 w Zielonej Górze: w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0);
  • 11 października 2016 r. w godzinach 10:00-13:00 w Gorzowie Wielkopolskim: w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim, ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, piętro II).
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu w Zielonej Górze prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Na zgłoszenia czekamy w dniach od 3 października 2016 r. do 10 października 2016 r.