Bezpieczeństwo osób starszych wspólną sprawą
Komendant Powiatowy Policji w Krośnie Odrzańskim wraz z Komendantem Komisariatu Policji w Gubinie zapraszają mieszkańców Gubina na debatę społeczną - „Bezpieczeństwo osób starszych wspólną sprawą”, która odbędzie się 25 października 2016 roku o godzinie 17:00 w Galerii Ratusz w Gubińskim Domu Kultury.

Zakończyły się konsultacje społeczne

10 października 2016r. zakończyły się konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miejskiej w/s programu współpracy z organizacjami pozarząd (...)

Społecznik Roku 2016

Wojewoda Lubuski ogłosił XV edycję Konkursu „SPOŁECZNIK ROKU 2016” w pomocy społecznej woj. lubuskiego. Do Konkursu mogą przystępować osob (...)

XXI Sesja Rady Miejskiej w Gubinie

21 października, o godzinie 10:45, w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XXI sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji

Nowe zasady finansowania szkoleń dla przedsiębiorstw w województwie lubuskim

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych „Nowe zasady finansowania szkoleń dla przedsię (...)

nable to open RSS Feed http://pl.gazetalubuska.feedsportal.com/c/33555/fe.ed/www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=RSS&mime=xml, exiting

nable to open RSS Feed http://tygodnik.onet.pl/.feed, exiting