Kolejne przetargi!
27 września odbędą się przetargi na sprzedaż: lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz nieruchomości gruntowych z przeznaczeniem pod budownictwo usługowe
Przebudowa ul. Dąbrowskiego
Uwaga kierowcy! W środę (22 sierpnia) rozpoczyna się przebudowa ul. Dąbrowskiego, czyli drogi z jedną z najgorszych nawierzchni w naszym mieście!
Bezpłatna mammografia dla mieszkanek Gubina
Profilaktyka zdrowotna jest niezwykle ważna, dlatego zachęcamy mieszkanki Gubina, w wieku od 40 do 49 lat, do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych i ultrasonograficznych piersi.
Festiwal Food Truck
To już w ten weekend! 25-26 sierpnia na Wyspie Teatralnej odbędzie się pierwszy w dziejach Euromiasta Gubin-Guben Festiwal Foodtrucków, na który ogromnie zapraszamy!
Skrócony czas pracy odwołany!
Informujemy, że na podstawie Zarządzenia Burmistrza Gubina nr XLIV.2018 skrócony czas pracy w Urzędzie Miejskim został odwołany z dniem 20 sierpnia! Urząd funkcjonuje w godzinach od 7:30 do 15:30
Zawiadomienie o zmianie terminu w przerwie w dostawie wody
Zawiadomienie o zmianie terminu w przerwie w dostawie wody
„Konwent fantastyki”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że 8 września 2018 roku odbędzie się punkt kulminacyjny projektu „Konwent fantastyki” realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”.
Indiańskie wakacje
Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Grupa Łużycka” zaprasza na wakacyjną akcję dla dzieci - INDIAŃSKIE WAKACJE GUBIN – Skatepark ul. Miodowa 18 sierpnia 2018 godz. 14.00
W poniedziałek - 13 sierpnia - przerwa w dostawie wody!
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że w związku włączeniem sieci wodociągowej ułożonej w ul. Złotej do nowej sieci magistralnej ułożonej w ul. Platanowej, w najbliższy poniedziałek, w godzinach 8:30 - 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody.