Przerwa w dostawie wody
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z planowanymi pracami nastapi przerwa w dostawie wody.
XLIV sesja Rady Miejskiej w Gubinie
13 czerwca (środa), o godzinie 8:00, w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XLIV sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pn. "Udział Drużyny Żaków w XXIV Międzynarodowym Młodzieżowym Turnieju w Piłce Nożnej Saller Dobiegniew CUP"
Ułatwienia dla zagranicznych pracowników
Zasadą jest, że jesteśmy ubezpieczeni w kraju, w którym pracujemy. Wyjątkiem są pracownicy delegowani, którzy czasowo pracują w innym państwie UE. Mimo wykonywania pracy za granicą, podlegają oni ubezpieczeniom społecznym w państwie z którego są delegowani, umożliwia to zastosowanie polskich przepisów.
Przerwa w dostawie wody
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody.
Zarządzenie Burmistrza Miasta Gubina w sprawie zmiany czasu pracy
Informujemy, że w dniu dzisiejszym (środa, 30 maja 2018 r.) Urząd Miejski w Gubinie będzie czynny do godziny 14:30.
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pn.: "Z plecakiem przez Gruzję", złożoną przez Związek Harcerstwa Polskiego.
57 Wiosna nad Nysą
Już w ten weekend, między 1 a 3 czerwca, odbędzie się coroczne święto naszego miasta - Wiosna nad Nysą. Prezentujemy program 57. edycji tej imprezy. Zapraszamy do uczestnictwa!
KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W URZĘDZIE MIEJSKIM W GUBINIE
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.
Planowe wyłączenia dostaw energii
Planowe wyłączenia dostaw energii w dniach: 2018-05-30 - 2018-05-30