PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU- Rejon Krosno Odrzańskie Obszar Gubin
PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
Planowane wyłączenia pradu
Uwaga organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego!
Informujemy o planowanych konsultacjach w sprawie programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pn.: "10 Jubileuszowe Gubińskie Zaduszki Jazzowe"
Projekt "Gubener Kinder dla gubińskich dzieci"
W okresie od 27.02.2018 r. do 15.10.2018 r. Urzędy Miejskie w Guben i Gubinie realizowały wspólnie projekt "Gubener Kinder dla gubińskich dzieci".
Spotkanie informacyjne „Mama może wszystko” w Zielonej Górze
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu „Mama może wszystko”, które odbędzie się 23 października 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:30 w Zielonej Górze.
Zapraszamy na bezpłatny dyżur prawnika!
Informujemy, że w najbliższy piątek (19 października) między 8:00 a 12:00 w Polsko-Niemieckim Punkcie Kontaktowym przy ul. Chrobrego 6 odbędzie się bezpłatny dyżur dwujęzycznego prawnika.
„VI Bieg BiegamBoLubię bez Granic”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że 3 listopada 2018 r. odbędzie się punkt kulminacyjny projektu realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” pn. „VI Bieg BiegamBoLubię bez Granic”.
PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
Planowe wyłączenia prądu
PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
Planowane wyłączenie prądu na obszarze miasta Gubin