„Bezpieczeństwo mieszkańców wspólną sprawą”
Jeśli chcesz posłuchać między innymi jak uchronić się przed oszustem, bądź jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze to przyjdź na debatę. Została ona zorganizowana specjalnie dla Ciebie, byś w miejscu zamieszkania czuł się bezpiecznie. Spotkanie pn. „Bezpieczeństwo mieszkańców wspólną sprawą”, odbędzie się 7 grudnia 2017 roku o godzinie 15:30 w sali narad Urzędu Miasta w Gubinie.
„Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim”
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z Zielonej Góry zaprasza na kolejne mobilne spotkania konsultacyjne dot. projektu „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim”. Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2017 roku w godz. 9.00-11.00, w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Gubinie (pokój 102), przy ul. Piastowskiej 24
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pod nazwą "Udział drużyny Orlików w VI Halowym Turnieju Mikołajkowym w Piłce Nożnej w Kaczorach" złożoną przez Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Dwójka MOS Gubin
„Mama może wszystko”
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu „Mama może wszystko”, które odbędzie się 8 grudnia 2017 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Zielonej Górze.
„Idą Święta – czas prezentów"
Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gubina pod tytułem „Idą Święta – czas prezentów", które odbędzie się 1 grudnia o godzinie 15:00 w centrum Kultury i Komunikacji w Guben (Berliner Str. 5).
Protokół z konsultacji społecznych
W dniu 23 listopada 2017r. o godz.16.00 w sali narad Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie konsultacyjne projektu uchwały Rady Miejskiej w Gubinie w/s programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018.
Warsztaty z tworzenia ozdób świątecznych z surowców wtórnych
Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania - Grupa Łużycka” serdecznie zaprasza mieszkańców na warsztaty z tworzenia ozdób świątecznych z surowców wtórnych. Warsztaty odbędą się w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej przy ul. Gdańskiej 17 w czwartek (30 listopada) o godz. 16.00.
E-Składka – jeden przelew na własny rachunek w ZUS
Od 1 stycznia 2018 r. firmy, przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione będą opłacać wszystkie składki jednym zwykłym przelewem na indywidualny numer rachunku składkowego.
Konkurs na wykonanie ozdoby świątecznej z surowców wtórnych
Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” serdecznie zaprasza do udziału w EKO konkursie z nagrodami w ramach projektu „Segregujesz – nie marnujesz”, który jest finansowany ze środków Stowarzyszenia Ekologicznego EKO – UNIA w ramach konkursu Małe granty dla zrównoważonego rozwoju.
Dzień Pracownika Socjalnego
Życzenia Burmistrza Miasta Gubina z okazji Dnia Pracownika Socjalnego