"Poznajmy się nawzajem II"
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że w terminie 9-16 lipca 2018 odbędzie się punkt kulminacyjny projektu "Poznajmy się nawzajem II" realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”.
Ogłoszeni o otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego w roku 2018
Burmistrz Miasta Gubina ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania ze sfery pożytku publicznego - działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym w zakresie organizacji wypoczynku letniego dla seniorów.
Agrolotnicze zabiegi ratownicze - opryski lasu
Nadleśnictwo Gubin zawiadamia, że w okresie od 15 do 30 czerwca b.r. (w zależności od pogody) na terenie tut. jednostki przeprowadzone będą dodatkowe zabiegi ograniczania populacji barczatki sosnówki i brudnicy mniszki, przy użyciu sprzętu lotniczego.
Jak bezpiecznie spędzić wakacje?
W okresie wakacyjnym część dzieci wyjedzie na kolonie, czy obozy, a część pozostanie w domach. Mając na uwadze dobro przedstawiamy kilka rad, które mogą ochronić przed nieprzyjemnymi wakacyjnymi sytuacjami
Przerwa w dostawie wody
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż dnia 18 czerwca 2018 r. (poniedziałek) od godz. 10.30 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody.
Planowe wyłączenia dostaw energii
Informacja o planowym ograniczeniu dostaw energii elektrycznej na terenie miasta Gubin.
Aktualne informacje o kąpieliskach w województwie lubuskim.
Aktualny wykaz kąpielisk zaopiniowanych przez właściwych terenowo państwowych powiatowych inspektorów sanitarnych.
Kolejne przetargi na zbycie nieruchomości gruntowych
12 lipca zostaną przeprowadzone dwa przetargi na sprzedaż nieruchomości gruntowych
Oferta na realizację zadań publicznych z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości oferty na realizację następujących zadań publicznych: "Wycieczka do Burg" oraz IV obóz wędrowny "Karkonosze 2018"