Przerwa w dostawie wody
Ogłoszenie PUM o przerwie w dostawie wody
Miejskie obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości
W maju oficjalnie inaugurujemy miejskie obchody 100 rocznicy odzyskania przez nasz kraj Niepodległości. Jakich wydarzeń o tematyce patriotycznej możemy spodziewać się w tym miesiącu?
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pn.: Ogródki działkowe miejscem spotkań i rekreacji" złożoną przez Polski Związek Działkowców.
"Wiem jak segregować"
ZZO Marszów organizuje konkurs ekologiczny dla dzieci pn. "Wiem jak segregować" i w związku z tym zaprasza przedszkola i szkoły podstawowe do wzięcia udziału w nim. Dzieci mają za zadanie stworzyć indywidualną pracę plastyczną (plakat) przedstawiającą zasady prawidłowej segregacji odpadów i korzyści płynące z tego.
XLII sesja Rady Miejskiej w Gubinie
W piątek, 20 kwietnia, o godzinie 10:45 w sali narad Urzędu Miejskiego (ul. Piastowska 24) odbędzie się XLII sesja Rady Miejskiej VII kadencji.
Zarządzenie w sprawie budowy systemu monitoringu
Przedstawiamy Zarządzenie nr 106.2018 Burmistrza Miasta Gubina w sprawie budowy systemu monitoringu na budynkach wielorodzinnych przy udziale środków gminy Gubin o statusie miejskim
Informacja dla przedsiębiorców
Informacja dla przedsiębiorców i innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą dotyczącą konieczności zawarcia umowy na korzystanie z usług w zakresie odbierania i wywozu odpadów komunalnych
Przetargi na sprzedaż nieruchomości gruntowych
W ciągu kilkunastu najbliższych tygodni odbędą się cztery przetargi na sprzedaż atrakcyjnych nieruchomości gruntowych z przeznaczeniem pod budownictwo produkcyjno-usługowe
„Szybki PIT 2018”
Od kilku lat resort finansów organizuje kampanię „Szybki PIT”. Kampania ma charakter informacyjno – promocyjny. Jej celem, jak nazwa akcji wskazuje, jest przede wszystkim zachęcenie do szybkiego i łatwego rozliczenia się przez Internet i nie odkładanie tego obowiązku na ostatnią chwilę, tj. 30 kwietnia każdego roku podatkowego, oraz pomoc w wypełnianiu rocznych zeznań podatkowych, w tym w formie elektronicznej.
"Współpraca transgraniczna w Euromieście Gubin-Guben – wyznaczenie nowych kierunków etap II"
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że w dniu 26 kwietnia 2018 i 1 maja 2018 odbędą się punkty kulminacyjne projektu "Współpraca transgraniczna w Euromieście Gubin-Guben – wyznaczenie nowych kierunków etap II" realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”.