„Poznajmy się nawzajem”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że w terminie 17-25 lipca 2017 r. odbędzie się pierwszy punkt kulminacyjny projektu realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” pt. „Poznajmy się nawzajem”.
Na wakacje z Muszkieterami!
W góry i nad morze pojadą dzieci z naszej placówki, które spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do wiadomości informacje o ofercie na realizację zadania publicznego pn. Dzienny Obóz językowy ENGLISH CAMP", złożonej przez podmiot uprawniony - Kościół Zielonoświątkowy Zbór "Betlejem " w Gubinie
Zawiadomienie o XXXII sesji Rady Miejskiej w Gubinie
30 czerwca 2017r. (piątek) o godz.9.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Gubinie odbędzie się absolutoryjna sesja Rady Miejskiej w Gubinie.
Planowane nabory wniosków w LGD
Informacje Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” odnośnie naborów wniosków w zakresie:
Oferty na realizację zadań publicznych z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości informację o dwóch złożonych przez organizacje pozarządowe ofertach na realizację zadań publicznych.
Zmiany nazw ulic w Gubinie
Informacja dotycząca konsekwencji zmian nazw ulic
2. Polsko-Niemiecki Dzień Informacji
28 czerwca 2017 r. (od 11.00 do 14.00) w Starej Farbiarni w Guben odbędzie się 2. Polsko-Niemiecki Dzień Informacji. Serdecznie zapraszamy!
Polsko-Niemieckie Święto Pokoleń
16 czerwca (piątek) w godzinach 15:00 - 19:00 na terenie szpitala Naemi-Wilke-Stift w Guben odbędzie się Polsko-Niemieckie Święto Pokoleń i obchody 139. rocznicy założenia szpitala. W programie wiele atrakcji! Zapraszamy!
Sprawozdanie z Europejskiego Tygodnia Sportu
W dniach 26.05-01.06.2017 r. w Gubinie zorganizowana IX Tydzień Sportu dla Wszystkich. W naszym mieście odbyło się ponad 50 imprez, w których udział wzięło 4270 uczestników