XLVII sesja Rady Miejskiej w Gubinie
28 września (piątek), o godzinie 10:45, w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XLVII sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji.
„Polsko-niemieckie spotkanie seniorów”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że 27 września 2018 roku odbędzie się punkt kulminacyjny projektu „Polsko-niemieckie spotkanie seniorów” realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”.
Kolejne przetargi na zbycie nieruchomości gruntowych
25 października odbędą się dwa przetargi na zbycie nieruchomości gruntowych zabudowanych z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe
"Czyste powietrze"
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze informuje, że został ogłoszony nowy Program Priorytetowy NFOŚiGW w Warszawie pn.: „Czyste Powietrze”, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej oraz zmniejszenie (lub uniknięcie) emisji zanieczyszczeń do powietrza z istniejących lub nowobudowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.
XLVI sesja Rady Miejskiej w Gubinie
10 września 2018r, o godzinie 8:00, w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XLVI sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji.
,,Aktywny senior to bezpieczny senior"
Konkurs ,,Aktywny senior to bezpieczny senior" organizowany przez MSWiA
BEZPŁATNY DYŻUR PRAWNIKA
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w piątek 07.09.2018 r. w godzinach 8.00-12.00 w Polsko-Niemieckim Punkcie Kontaktowym przy ul. Chrobrego 6 w Gubinie odbędzie się bezpłatny dyżur dwujęzycznego prawnika.
Konwent fantastyki i teatru - Faustcon
Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza wszystkich na Faustcon, konwent fantastyki i teatru odbywający się 8 września od godziny 12:00 do 20:00 na Wyspie Teatralnej.
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pn.: "Jesienne Rodzinne Warsztaty Terapeutyczne - profilaktyka i przeciwdziałanie nawrotom - cz.2"