Życzenia z okazji dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej
10 maja swoje święto obchodzą Pracownicy Gospodarki Komunalnej. Z tej okazji burmistrz Miasta Gubina Bartłomiej Bartczak składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom komunalnym.
Przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego
14 czerwca 2018 r. w sali narad Urzędu Miejskiego w Gubinie odbędzie się I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Nabory wniosków w Lokalnej Grupie Działania rozstrzygnięte!
Informujemy, że 20 kwietnia 2018 roku odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”, podczas którego dokonano oceny i wyboru operacji w ramach wniosków o przyznanie pomocy złożonych w naborach
Zakaz wstępu do lasu
Nadleśnictwo Gubin informuje, że w okresie od 7 do 25 maja b.r. na terenie tut. jednostki będą realizowane agrolotnicze zabiegi ratownicze, prowadzące do ograniczenia liczebności szkodliwych owadów leśnych.
"Współpraca miast partnerskich siłą integracji Unii Europejskiej – Gubin 2018"
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że w dniach 01-03.06.2018 r. odbędzie się punkt kulminacyjny projektu "Współpraca miast partnerskich siłą integracji Unii Europejskiej – Gubin 2018" realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”.
Decyzje stypendialne od 8 maja
Informujemy, że we wtorek 8 maja 2018 r. rozpocznie się wypłata stypendiów szkolnych na okres od stycznia do czerwca 2018 r. Decyzje będzie można odebrać w pokoju 304 w Urzędzie Miejskim, w godz. od 7.30 do 15.30.
Przerwa w dostawie wody
Przerwa w dostawie wody
Dzień Otwarty ZZO Marszów
19 maja, w godzinach 10:00 - 15:00, zostanie zorganizowany Dzień Otwarty w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Marszowie. W programie wiele atrakcji
Planowe wyłączenia dostaw energii
Planowe wyłączenia dostaw energii ns terenie miasta Gubina
Kolejne przetargi na zbycie nieruchomości gruntowych
14 czerwca zostaną przeprowadzone trzy przetargi na sprzedaż nieruchomości gruntowych z przeznaczeniem pod budownictwo usługowe i mieszkaniowe, a 28 czerwca odbędą się 4 przetargi ograniczone z przeznaczeniem na poprawę warunków zagospodarowania przyległej nieruchomości.