Wnioski na okres zasiłkowy 2017/2018
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gubinie informuje, że od 1 sierpnia 2017 r. w siedzibie MOPS przy ul. Gdańskiej 17 będą wydawane wnioski na nowy okres zasiłkowy 2017/2018.
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę pn. "Gubińskie Zaduszki Jazzowe" złożoną przez podmiot uprawniony - Zielonogórskie Stowarzyszenie Jazzowe
„Poznajmy się nawzajem”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że w terminie 17-25 lipca 2017 r. odbędzie się pierwszy punkt kulminacyjny projektu realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” pt. „Poznajmy się nawzajem”.
Na wakacje z Muszkieterami!
W góry i nad morze pojadą dzieci z naszej placówki, które spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do wiadomości informacje o ofercie na realizację zadania publicznego pn. Dzienny Obóz językowy ENGLISH CAMP", złożonej przez podmiot uprawniony - Kościół Zielonoświątkowy Zbór "Betlejem " w Gubinie
Zawiadomienie o XXXII sesji Rady Miejskiej w Gubinie
30 czerwca 2017r. (piątek) o godz.9.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Gubinie odbędzie się absolutoryjna sesja Rady Miejskiej w Gubinie.
Planowane nabory wniosków w LGD
Informacje Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” odnośnie naborów wniosków w zakresie:
Oferty na realizację zadań publicznych z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości informację o dwóch złożonych przez organizacje pozarządowe ofertach na realizację zadań publicznych.
Zmiany nazw ulic w Gubinie
Informacja dotycząca konsekwencji zmian nazw ulic
2. Polsko-Niemiecki Dzień Informacji
28 czerwca 2017 r. (od 11.00 do 14.00) w Starej Farbiarni w Guben odbędzie się 2. Polsko-Niemiecki Dzień Informacji. Serdecznie zapraszamy!