Potencjalny emerycie, oblicz kapitał początkowy
Od 1 października 2017 r. wiek emerytalny zostanie obniżony do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Wśród uprawnionych do emerytury znajdą się osoby, które nigdy nie miały ustalonego kapitału początkowego. Warto to zrobić jak najwcześniej, bowiem ustalenie kapitału początkowego już teraz skróci czas załatwiania wniosku o emeryturę.
Wnioski na okres zasiłkowy 2017/2018
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gubinie informuje, że od 1 sierpnia 2017 r. w siedzibie MOPS przy ul. Gdańskiej 17 będą wydawane wnioski na nowy okres zasiłkowy 2017/2018.
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę pn. "Gubińskie Zaduszki Jazzowe" złożoną przez podmiot uprawniony - Zielonogórskie Stowarzyszenie Jazzowe
„Poznajmy się nawzajem”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że w terminie 17-25 lipca 2017 r. odbędzie się pierwszy punkt kulminacyjny projektu realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” pt. „Poznajmy się nawzajem”.
Na wakacje z Muszkieterami!
W góry i nad morze pojadą dzieci z naszej placówki, które spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do wiadomości informacje o ofercie na realizację zadania publicznego pn. Dzienny Obóz językowy ENGLISH CAMP", złożonej przez podmiot uprawniony - Kościół Zielonoświątkowy Zbór "Betlejem " w Gubinie
Zawiadomienie o XXXII sesji Rady Miejskiej w Gubinie
30 czerwca 2017r. (piątek) o godz.9.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Gubinie odbędzie się absolutoryjna sesja Rady Miejskiej w Gubinie.
Planowane nabory wniosków w LGD
Informacje Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” odnośnie naborów wniosków w zakresie:
Oferty na realizację zadań publicznych z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości informację o dwóch złożonych przez organizacje pozarządowe ofertach na realizację zadań publicznych.
Zmiany nazw ulic w Gubinie
Informacja dotycząca konsekwencji zmian nazw ulic