Burmistrz Miasta Gubina ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w roku 2018
Zarządzeniem nr 3.2018 z dnia 8 stycznia 2018r. Burmistrz Miasta ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację 3 zadań publicznych ze sfery pożytku publicznego w roku 2018
Szkolenia i dyżury ZUS
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zielonej Górze zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń i dyżurów telefonicznych.
"Spotkanie Noworoczne w Euromieście Gubin-Guben"
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że w dniu 26 stycznia 2018 r. odbędzie się punkt kulminacyjny projektu "Spotkanie Noworoczne w Euromieście Gubin-Guben" realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”.
Kolejna przerwa w dostawie wody
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie zawiadamia odbiorców wody zamieszkałych przy ul. Fabrycznej, ul. Kresowej (od skrzyżowania z ul. 3-go Maja do ul. Repatriantów) i ul. Rycerskiej, że dnia 04 stycznia 2018 r. (czwartek) od godz. 8.00 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody z uwagi na prowadzone prace modernizacyjne związane z wymianą sieci wodociągowej zlokalizowanej w ul. 3-go Maja na wysokości ul. Kunickiego.
Przerwa w dostawie wody
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie zawiadamia odbiorców wody zamieszkałych przy ul. Fabrycznej, ul. Kresowej (od skrzyżowania z ul. 3-go Maja do ul. Repatriantów) i ul. Rycerskiej, że dnia 03 stycznia 2018 r. (środa) od godz. 8.00 do godz. 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody
Harmonogram odbioru odpadów 2018!
Uwaga mieszkańcy! Przedstawiamy ulotkę informacyjną oraz harmonogram odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta Gubina na 2018 rok.
2 stycznia 2018 r. Urząd Miejski będzie nieczynny
Informujemy, że na podstawie Zarządzenia nr XXXVI.2017 Burmistrza Miasta Gubina, Urząd Miejski 2 stycznia 2018 r. będzie nieczynny. Za wszystkie utrudnienia związane z tą zmianą serdecznie przepraszamy.
Życzenia świąteczne i noworoczne
Życzenia świąteczne dla mieszkańców Gubina od Burmistrza Bartłomieja Bartczaka i Przewodniczącego Rady Miejskiej Edwarda Patka
X Posiedzenie Komisji Euromiasta Guben-Gubin
18 grudnia w Sali narad Urzędu Miejskiego w Gubinie odbyło się kolejne, już X. Polsko-Niemieckie Posiedzenie Komisji ds. Euromiasta Guben-Gubin.
Kolejny przetarg na nieruchomości miejskie
25 stycznia 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Gubinie odbędzie się II przetarg ustny nieograniczony na oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomości gruntowej z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe.