Aplikacja mobilna "Blisko"
Zachęcamy do „ściągnięcia” aplikacji mobilnej „Blisko”, dzięki której wszyscy użytkownicy będą mogli otrzymywać darmowe informacje z naszego miasta
Ostrzeżenie meteorologiczne
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Poznaniu) ostrzega przed burzami z gradem
Projekt "Aktywni twórczo"
Informujemy, że Gmina Gubin o statusie miejskim realizuje w partnerstwie z Miastem Guben i Stowarzyszeniem Wspierającym odbudowę Fary w Gubinie projekt pt. „Aktywni twórczo” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Brandenburgia-Polska 2014-2020, Fundusz Małych Projektów Euroregionu „Sprewa -Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa.
Uwaga mieszkańcy!
Dla upamiętnienia 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia br. na terenie Gubina zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych. Syreny zostaną uruchomione o godzinie 17.00 na 1 minutę, nadając ciągły dźwięk.
Potencjalny emerycie, oblicz kapitał początkowy
Od 1 października 2017 r. wiek emerytalny zostanie obniżony do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Wśród uprawnionych do emerytury znajdą się osoby, które nigdy nie miały ustalonego kapitału początkowego. Warto to zrobić jak najwcześniej, bowiem ustalenie kapitału początkowego już teraz skróci czas załatwiania wniosku o emeryturę.
Wnioski na okres zasiłkowy 2017/2018
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gubinie informuje, że od 1 sierpnia 2017 r. w siedzibie MOPS przy ul. Gdańskiej 17 będą wydawane wnioski na nowy okres zasiłkowy 2017/2018.
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę pn. "Gubińskie Zaduszki Jazzowe" złożoną przez podmiot uprawniony - Zielonogórskie Stowarzyszenie Jazzowe
„Poznajmy się nawzajem”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że w terminie 17-25 lipca 2017 r. odbędzie się pierwszy punkt kulminacyjny projektu realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” pt. „Poznajmy się nawzajem”.
Na wakacje z Muszkieterami!
W góry i nad morze pojadą dzieci z naszej placówki, które spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do wiadomości informacje o ofercie na realizację zadania publicznego pn. Dzienny Obóz językowy ENGLISH CAMP", złożonej przez podmiot uprawniony - Kościół Zielonoświątkowy Zbór "Betlejem " w Gubinie