Zagrożenie wystąpienia ptasiej grypy nadal istnieje
Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje, że w związku z nie wystąpieniem kolejnych przypadków ptasiej grypy na terenie miasta nie ma potrzeby prowadzenia wzmożonego monitorowania terenów nadrzecznych. Jednak...
Rekrutacja do klas I szkół podstawowych
Uwaga Rodzice! 16 marca 2017r. rozpocznie się rekrutacja do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Gubin o statusie miejskim na rok szkolny 2017/2018.
II nabór wniosków do Funduszu Małych Projektów
Informujemy, że 27.02.2017 r. Euroregion „Sprewa-Nysa-Bóbr” rozpoczął II nabór wniosków do Funduszu Małych Projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Nabór na wolne stanowisko pracy
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gubinie ogłosił nabór na stanowisko kasjera.
"Równać Szanse 2017"
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2017" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych z miejscowości do 20.000 mieszkańców.
System DOKUMENTY ZASTRZEŻONE
Kampania informacyjna Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE.
XXVII sesja Rady Miejskiej w Gubinie
24 lutego 2017 r. (piątek) o godzinie 10:45 w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XXVII sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji
Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.
Dyżur poselski
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej prof. Jacek Kurzępa zaprasza na dyżur poselski w Gubinie.
NABORY WNIOSKÓW W LGD ZAKOŃCZONE!
W dniu 06 lutego 2017 roku Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”, realizujące Lokalną Strategię Rozwoju finansowaną ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, zakończyło nabory wniosków na realizację operacji przez podmioty inne niż LGD.