Planowe wyłączenie prądu na terenie miasta Gubin
Komunikat ENEA Operator sp. z o.o. o planowych wyłączeniach prądu na terenie miasta Gubin.
"Decydujesz, pomagamy"
Informujemy, że termin składania wniosków do IV edycji programu grantowego „Decydujesz, pomagamy” został przedłużony. Aktywni mieszkańcy, organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne, działające na terenie całego kraju mogą zgłaszać swoje pomysły na lokalne inicjatywy
Oferty na realizację zadań publicznych z pominieciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości oferty na realizację następujących zadań publicznych: "Integracja trzeźwościowa" (oferta złożona przez Stowarzyszenie Abstynentów Lubsza w Gubinie), "Ogródki działkowe piękne i bezpieczne. Zabezpieczenie ogródków działkowych Wzgórze w Gubinie (oferta złożona przez Polski Związek Działkowców), "Ogródki działkowe piękne i bezpieczne. Zabezpieczenie ogródków działkowych Relax w Gubinie" (oferta złożona przez Polski Związek Działkowców).
Deklaracja potwierdzenia przyjęcia dziecka do żłobka
Informujemy rodziców (którzy wcześniej wzięli udział w rekrutacji) zainteresowanych skorzystaniem z oferty Żłobka Miejskiego o konieczności składania deklaracji potwierdzających przyjęcie dziecka do tej placówki od 1 września 2018 r.
Życzenia świąteczne
Życzenia świąteczne dla mieszkańców Gubina od Burmistrza Bartłomieja Bartczaka
NABORY WNIOSKÓW W LGD ZAKOŃCZONE!
W dniu 15 marca 2018r. Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” zakończyło nabory wniosków na realizację operacji przez podmioty inne niż LGD. Nabory trwały od 28 lutego do 15 marca 2018r. Wnioski można było składać w godzinach od 8.00 do 15.00, a w ostatnim dniu naboru, tj. 15.03.2018r. od 8.00 do 13.00 (zgodnie z ogłoszeniami o naborach).
XLI sesja Rady Miejskiej w Gubinie
Jutro, 29 marca, o godzinie 9:00, w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XLI sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji
Można składać wnioski o przyjęcie dziecka do IV i VII klasy w Szkole Podstawowej nr 5!
Rodzice z całego miasta mogą składać wnioski o przyjęcie swojego dziecka do IV lub VII klasy w Szkole Podstawowej nr 5 na rok 2018/2019.
Awaria sieci wodociągowej
Przerwa w dostawie wody Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej dnia 26 marca 2018 r. (poniedziałek) od godz. 14.30 przy ul. Platanowej nastąpiła przerwa w dostawie wody.
AWARIA
Wciąż trwa usuwanie dzisiejszej awarii powstałej na sieci wodociągowej przy ul.Platanowej.