Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pn.: "Z plecakiem przez Gruzję", złożoną przez Związek Harcerstwa Polskiego.
57 Wiosna nad Nysą
Już w ten weekend, między 1 a 3 czerwca, odbędzie się coroczne święto naszego miasta - Wiosna nad Nysą. Prezentujemy program 57. edycji tej imprezy. Zapraszamy do uczestnictwa!
KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W URZĘDZIE MIEJSKIM W GUBINIE
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.
Planowe wyłączenia dostaw energii
Planowe wyłączenia dostaw energii w dniach: 2018-05-30 - 2018-05-30
Polsko-Niemiecki Festyn Rodzinny
Zapraszamy na Polsko-Niemiecki Festyn Rodzinny, który odbędzie się w sobotę 26 maja na Wyspie Teatralnej. W programie atrakcje dla całych rodzin, m. in.: warsztaty masażu dla niemowląt i noszenia dzieci w chustach, dmuchane zamki, występy młodych artystów oraz "pchli targ".
XLIII sesja Rady Miejskiej w Gubinie
W piątek, 25 maja, o godzinie 8:00, w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XLIII sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji
Zakaz wstępu do lasu
Nadleśnictwo Gubin informuje, że w okresie od 17 do 25 maja b.r. na terenie tut. jednostki będą realizowane agrolotnicze zabiegi ratownicze. Do zabiegu zostały zakwalifikowane drzewostany obrębu leśnego Gubin o łącznej powierzchni 2724 ha, położone w obszarze: na południe i południowy wschód od drogi krajowej nr 32, na północ od drogi powiatowej nr 1139F (Gubin - Pole - Kaniów - Grochów - Wełmice).
Nagrody i stypendia Powiatu Krośnieńskiego
Informujemy o możliwości ubiegania się o nagrodę lub stypendium Powiatu Krośnieńskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz opieki nad zabytkami, a także o możliwość ubiegania się o nagrodę lub stypendium dla zawodników i trenerów za osiągnięcie wysokich wyników sportowych.
23 Marsz Nadodrzański
Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Zielonej Górze wraz z Dowódcą Krajowego Dowództwa Brandenburgii w Poczdamie zapraszają do udziału i aktywnego kibicowania uczestnikom 23 Marszu Nadodrzańskiego organizowanego na terenie miasta i gminy Gubin i Guben w dniu 26 maja 2018r.
Święto produktów regionalnych
Zapraszamy do udziału w Święcie Produktów Regionalnych, które odbędzie się 26 maja w Parku Mużakowskim w Łęknicy.