Przerwa w dostawie wody
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, że w dniu dzisiejszym 07 grudnia 2017 r. oraz 08 grudnia 2017 r. nastąpi przerwa w dostawie wody u odbiorców zamieszkałych przy poszczególnych ulicach.
Przetargi na zbycie nieruchomości gruntowych
18 stycznia 2018r. odbędą się przetargi ustne nieograniczone na zbycie nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Gubin o statusie miejskim.
Organizacja ruchu na remontowanym odcinku ul. Chopina.
Rozpoczął się pierwszy etap prac związany z budową ronda w centrum miasta oraz przebudową dróg wojewódzkich i powiatowych. Obecnie remontowana jest ul. Chopina (na odcinku od skrzyżowania z ul. Nową, Obrońców Pokoju i Wyspiańskiego do skrzyżowania z ul. Ułanów Karpackich)
Burmistrz Miasta Gubina ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w roku 2018
Zarządzeniem nr 320.2017 z dnia 5 grudnia 2017r. Burmistrz Miasta Gubina ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację 12 zadań publicznych ze sfery pożytku publicznego w roku 2018
Warsztaty tworzenia ozdób świątecznych
"Lokalna Grupa Działania - Grupa Łużycka" zaprasza na warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Zajęcia odbędą się 7 grudnia 2017 r. o 16:30 w Galerii "Ratusz".
„Bezpieczeństwo mieszkańców wspólną sprawą”
Jeśli chcesz posłuchać między innymi jak uchronić się przed oszustem, bądź jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo na drodze to przyjdź na debatę. Została ona zorganizowana specjalnie dla Ciebie, byś w miejscu zamieszkania czuł się bezpiecznie. Spotkanie pn. „Bezpieczeństwo mieszkańców wspólną sprawą”, odbędzie się 7 grudnia 2017 roku o godzinie 15:30 w sali narad Urzędu Miasta w Gubinie.
„Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim”
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z Zielonej Góry zaprasza na kolejne mobilne spotkania konsultacyjne dot. projektu „Lubuskie Bony Rozwojowe w subregionie zielonogórskim”. Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2017 roku w godz. 9.00-11.00, w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Gubinie (pokój 102), przy ul. Piastowskiej 24
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pod nazwą "Udział drużyny Orlików w VI Halowym Turnieju Mikołajkowym w Piłce Nożnej w Kaczorach" złożoną przez Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Dwójka MOS Gubin
„Mama może wszystko”
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu „Mama może wszystko”, które odbędzie się 8 grudnia 2017 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Zielonej Górze.
„Idą Święta – czas prezentów"
Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gubina pod tytułem „Idą Święta – czas prezentów", które odbędzie się 1 grudnia o godzinie 15:00 w centrum Kultury i Komunikacji w Guben (Berliner Str. 5).