Przerwa w dostawie wody
PUM Sp. z o.o. w Gubinie informuje się, że nastąpi przerwa w dostawie wody.
Uwaga! Przerwa w dostawie wody!
PUM Sp. z o.o. w Gubinie informuje się, że w związku włączeniem sieci wodociągowej ułożonej w ul. Tobruk i ul. Złotej do nowej sieci magistralnej ułożonej w ul. Platanowej dnia 30 sierpnia 2018 r., tj. czwartek od godz. 8.30 do godz. 14.30 nastąpi przerwa w dostawie wody.
Konferencja pn. "Nowe Otwarcie 2021-2027
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza do udziału w konferencji pn. "Nowe Otwarcie 2021-2027" - adresowanej do wszystkich beneficjentów i potencjalnych beneficjentów RPO 2020.
XLV sesja Rady Miejskiej w Gubinie
31 sierpnia, o godzinie 14:00, w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XLV sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji.
Efekt ekologiczny zadania "Usuwanie wyrobów zawierających azbest"
Informujemy, że w 2018 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze przyznał dofinansowanie dla miasta Gubina na zadanie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Gubina”
Kolejne przetargi!
27 września odbędą się przetargi na sprzedaż: lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz nieruchomości gruntowych z przeznaczeniem pod budownictwo usługowe
Przebudowa ul. Dąbrowskiego
Uwaga kierowcy! W środę (22 sierpnia) rozpoczyna się przebudowa ul. Dąbrowskiego, czyli drogi z jedną z najgorszych nawierzchni w naszym mieście!
Bezpłatna mammografia dla mieszkanek Gubina
Profilaktyka zdrowotna jest niezwykle ważna, dlatego zachęcamy mieszkanki Gubina, w wieku od 40 do 49 lat, do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych i ultrasonograficznych piersi.
Festiwal Food Truck
To już w ten weekend! 25-26 sierpnia na Wyspie Teatralnej odbędzie się pierwszy w dziejach Euromiasta Gubin-Guben Festiwal Foodtrucków, na który ogromnie zapraszamy!