PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU
PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU - Obszar Gubin
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje
Uwaga mieszkańcy!
Woda z wodociągu publicznego w Gubinie przeznaczona do celów konsumpcyjnych (do picia, przygotowywania posiłków i potraw, do mycia i płukania warzyw oraz owoców, do produkcji żywności, mycia naczyń i powierzchni mających kontakt z żywnością, a także do kąpieli noworodków) powinna być używana po przegotowaniu!
Zawiadomienie o możliwych zakłóceniach w dostawie wody
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, że w związku z zaplanowaną realizacją prac na sieci wodociągowej od dnia 02 lipca do 04 lipca 2018 r., tj. poniedziałek, wtorek i środa od godz. 8.30 do godz. 17.00 może nastąpić możliwość wystąpienia przerw w dostawie wody.
„Zawody wędkarskie w Euromieście Gubin-Guben”
Burmistrz Miasta Gubina informuje, że 8 lipca 2018 roku odbędzie się punkt kulminacyjny projektu „Zawody wędkarskie w Euromieście Gubin-Guben” realizowanego w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”.
Głośna próba syren
W dniu 28 czerwca 2018r. w godzinach 12.00 do 12.30 odbędzie się głośna próba syren alarmowania.
Informacja z "Lokalnej Grupy Działania - Grupa Łużycka"
Uwaga! Osoby/ podmioty, które składały wnioski do Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”. Informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępniła zmienione formularze umów o przyznanie pomocy
Oferta na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości ofertę na realizację zadania publicznego pn.: "Dzienny obóz językowy English Camp"
"Dobry Start"
Świadczenie "Dobry Start" w wysokości 300,00 zł, przysługuje raz w roku na rozpoczynające rok szkolny dzieci do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole otrzymają je do ukończenia przez nie 24 roku.
OBWIESZCZENIE Zgodnie z wymaganiami Banku Światowego (polityka operacyjna OP 4.01), instytucji współfinansującej realizację Projektu
Podaje się do publicznej wiadomości, co następuje: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu (PGW Wody Polskie RZGW we Wrocławiu), Jednostka Realizująca Projekt Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły