Oferty na realizację zadań publicznych z pominieciem otwartego konkursu ofert
Burmistrz Miasta Gubina podaje do publicznej wiadomości oferty na realizację następujących zadań publicznych: "Integracja trzeźwościowa" (oferta złożona przez Stowarzyszenie Abstynentów Lubsza w Gubinie), "Ogródki działkowe piękne i bezpieczne. Zabezpieczenie ogródków działkowych Wzgórze w Gubinie (oferta złożona przez Polski Związek Działkowców), "Ogródki działkowe piękne i bezpieczne. Zabezpieczenie ogródków działkowych Relax w Gubinie" (oferta złożona przez Polski Związek Działkowców).
Deklaracja potwierdzenia przyjęcia dziecka do żłobka
Informujemy rodziców (którzy wcześniej wzięli udział w rekrutacji) zainteresowanych skorzystaniem z oferty Żłobka Miejskiego o konieczności składania deklaracji potwierdzających przyjęcie dziecka do tej placówki od 1 września 2018 r.
Życzenia świąteczne
Życzenia świąteczne dla mieszkańców Gubina od Burmistrza Bartłomieja Bartczaka
NABORY WNIOSKÓW W LGD ZAKOŃCZONE!
W dniu 15 marca 2018r. Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” zakończyło nabory wniosków na realizację operacji przez podmioty inne niż LGD. Nabory trwały od 28 lutego do 15 marca 2018r. Wnioski można było składać w godzinach od 8.00 do 15.00, a w ostatnim dniu naboru, tj. 15.03.2018r. od 8.00 do 13.00 (zgodnie z ogłoszeniami o naborach).
XLI sesja Rady Miejskiej w Gubinie
Jutro, 29 marca, o godzinie 9:00, w sali narad Urzędu Miejskiego odbędzie się XLI sesja Rady Miejskiej w Gubinie VII kadencji
Można składać wnioski o przyjęcie dziecka do IV i VII klasy w Szkole Podstawowej nr 5!
Rodzice z całego miasta mogą składać wnioski o przyjęcie swojego dziecka do IV lub VII klasy w Szkole Podstawowej nr 5 na rok 2018/2019.
Awaria sieci wodociągowej
Przerwa w dostawie wody Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej dnia 26 marca 2018 r. (poniedziałek) od godz. 14.30 przy ul. Platanowej nastąpiła przerwa w dostawie wody.
AWARIA
Wciąż trwa usuwanie dzisiejszej awarii powstałej na sieci wodociągowej przy ul.Platanowej.
awaria
Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, że wystąpiła awaria na sieci wodociągowej.
Przetargi na zbycie nieruchomości gruntowych
26 kwietnia oraz 7 czerwca 2018 r. odbędą się przetargi ustne nieograniczone na zbycie nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Gubin o statusie miejskim.